• Polskie
  • Polska(PLN zł)
/

Polityka zwrotów i zwrotów

Niniejsza polityka dotyczy zamówień (Polska). Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie, jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu, przeczytaj uważnie poniższe warunki, aby ustalić, czy przysługuje Ci zwrot pieniędzy lub zwrot:

Warunki zwrotu:

Twój produkt musi być nieużywany i w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś, pamiętaj o zachowaniu oryginalnego opakowania. Jeśli rozebrałeś lub użyłeś produktu, nie możemy przyjąć Twojej prośby.

Ponieważ jest to bielizna intymna, nie możemy przyjąć zwrotu żadnej bielizny, która została otwarta w opakowaniu, ani żadnych produktów, które zostały przymierzone.

Każdy przedmiot, który nie jest w oryginalnym stanie lub jest uszkodzony lub brakuje części z powodów innych niż wada producenta, może nie podlegać zwrotowi.

Musisz skontaktować się z nami przez e-mail w ciągu 30 dni od daty wysyłki. Wyślij e-mail na adres support@sowatyto.pl

Przyjmujemy tylko żądania zwrotu produktów, które nie są objęte obniżką. Nie możemy zaakceptować próśb o zwrot w przypadku wykupienia oferty specjalnej.

Wymagania dotyczące zwrotu:


W celu zrealizowania zwrotu potrzebujemy paragonu lub dowodu zakupu. Należy pamiętać, że to Ty ponosisz koszty wysyłki zwracanego produktu, wysyłka nie jest wliczona w koszt, który do Ciebie zwracamy

Refundacja:

Należy pamiętać, że nasza polityka zwrotów nie dotyczy zmiany zdania. Przed złożeniem zamówienia należy uważnie obserwować wszystkie rozmiary produktów na każdej stronie konkretnego produktu. Niestety, nie możemy zapewnić zwrotów pieniędzy ani zwrotów w przypadku problemów związanych z rozmiarem (chyba że są one spowodowane błędami w wysyłce lub produkcji).

Po otrzymaniu i sprawdzeniu Twojego zwrotu wyślemy Ci wiadomość e-mail z powiadomieniem, że otrzymaliśmy zwrócony przedmiot. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu.


Jeśli zostaniesz zatwierdzony, przetworzenie zwrotu przez bank może potrwać od 5 do 10 dni roboczych po jego zrealizowaniu. Jeśli masz pytania dotyczące zwrotu, skontaktuj się z bankiem, który wystawił formę płatności, po wysłaniu przez nas potwierdzenia zwrotu.

Jeśli zrobiłeś to wszystko i nadal nie otrzymałeś zwrotu, skontaktuj się z nami pod adresem 

Email: support@sowatyto.com
Adres: Kurczaki 40, 93-323 Łódź, Polska
Godziny pracy: od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 CET